Steun TC De Leigraaf gratis via de Vriendenloterij!

13 januari 2024


Het afgelopen jaar zijn wij partner geworden van de vriendenloterij. Dit is voor ons een mooie kans om inkomsten te genereren voor onze club. Deze inkomsten zijn afhankelijk van het aantal leden dat ervoor kiest om onze club te steunen. Onze club krijgt 40% van de inleg van de loten die zijn gekoppeld aan onze club. Dit kost de eigenaar van het lot niks. Voor bestaande loten is het mogelijk om de club te koppelen. Dit kan door de vriendenloterij telefonisch te benaderen of door de chatfunctie te gebruiken op http://www.vriendenloterij.nl/open-chat. Via deze wegen is dit vrij simpel door te geven. Bij nieuwe loten kan dit direct worden aangegeven.

Speel jij mee met de vriendenloterij? Koppel dan je loten aan onze club en vraag ook familie en vrienden om dit te doen. Hiermee kan voor onze club door een kleine actie een continue stroom aan opbrengsten generen. Vragen? Stel ze via een mail aan [email protected]

 

Nieuwscategorieën