Welkom K3! Nieuwe sponsor van TC De Leigraaf

03 juni 2023


Sinds kort hebben wij een mooi nieuw sponsordoek hangen van onze nieuwe sponsor K3 . Wij zijn super trots om K3 te mogen verwelkomen als sponsor van onze club en kijken uit naar een mooie samenwerking. 
 
K3 is een veelzijdig bedrijf dat werkt aan landschappen voor de toekomst. Het bedrijf wint (bouw)grondstoffen zand, grind en klei, transporteert het, neemt grond in, verwerkt het en verzorgt het complete pakket aan grondboringen en bodemonderzoek. Al deze activiteiten combineert het bedrijf met gebiedsontwikkeling. Zo werkt K3 bijvoorbeeld aan natuur-, recreatie- en woongebieden en zorgen ze voor hoogwaterveiligheid en waterberging langs de Nederlandse rivieren. Ook werken ze aan de inpassing van duurzame energie initiatieven. Het hoofdkantoor van K3 staat in Andelst, direct naast de A15. Nieuwsgierig geworden? Kijk eens op www.k3.nl
 
Wij zijn heel blij met het de verbintenis die we als vereniging met K3 zijn aangegaan en hebben hier afgelopen week samen een momentje voor gepakt.
 
Bent u ook ge├»nteresseerd om onze vereniging te sponsoren, kijk dan hier voor meer informatie of neem contact op via [email protected]

Nieuwscategorieën